מעוניינים באחד משירותינו?
חייגו 074-708-70-87
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

טיפים להובלת משטחים

טיפים להובלת משטחים בעת ההובלה

קיימות טעויות רבות בעת הובלת משטחים בצורה לא נכונה אך יש לא מעט טיפים להובלת משטחים שיצילו את המצב ויגרמו להעמסה נכונה והם:

העמסה נכונה של המשטחים – עובדי המחסן צריכים לדעת איך להעמיס את המשטח על ווי המתלה, המשטחים צריכים להיות מונחים בזוית ישרה על הווים, חופפים ביניהם ואחידים מכל הצדדים ובכך מפזרים את המשקל בצורה שווה, כדי לשמור עליהם מבלאי.

הדרכה של עובדי המחסן – כלל עובדי המחסן צריכים להתנהל בהתאם לכללים ולדעת את החוקים בעת שינוע נכון. לוודא שהמשטחים קשורים היטב לפני שינוע והובלה, לפנות לכיוון שאליו נוסעים, ללכת לאחור כשהולכים בשיפוע, להעריך מקום נכון לפני המנוף בכדי להמנע מסכנה או תאונה, להמנע מלעבור את מגבלת המשקל, להשתמש בכפפות כדי להמנע מפציעות, להמנע מפניות חדות ולהאט, לא להשאיר עגלה בשיפוע.

שימוש במעקה בטחון – הקצוות והפינות חשופים למכות עי’ המלגזות ומשאיות ההרמה וכדי להמנע מכך מומלץ למקם מעקות בטיחות ומגנים בכדי להגן על המשטחים בפני מכות.

שמירה על מגבלת המשקל – חשוב לשמור על מגבלת המשקל ויש להצמד למשקל היתר שניתן להעמיס ולא לחרוג ממנו יותר על המידה.

תחזוקה שוטפת – יש צורך בתחזוקה שוטפת של כלי הובלת המשטחים והווים על מנת להמנע מתאונות ופציעות מיותרות.

טיפים למוביל שטחים

בעת הובלת שטחים יש דרכים רבות, ויש טיפים למוביל שטחים מגוונות, הטיפ הראשי הוא לשנע את המשטחים בצורה איטית כך שלא צריכה להיות נסיעה במהירות מופרזת, כלל המשטחים צריכים להיות קשורים בצורה הדוקה וכמובן להיות מוטים בזווית ישרה ולא עקומים על מנת להמנע מנפילתם וקריסתם. טיפים להובלת משטחים לכלל החברות הינם סטנדרטיים והם מתפרשים במספר מישורים החל מעובדי מחסן שמתחילים את ההעמסה בצורה נכונה והחל במשקל המותר והמירבי שניתן להעמיס על משאיות השינוע. החלק החשוב ביותר הינו נהיגה זהירה, פריקה זהירה והעמסה נכונה שאלו הנקודות העיקריות בהובלה בטוחה ללקוח.

טיפים למוביל

בעת נתינת טיפ למוביל או לחברת ההובלה נהוג לתת בין 10%-15% כאשר הטיפ מתחלק בין כלל המובילים שעבדו. נהוג ואף רצוי לתת טיפ על מנת להוציא את המוביל מרוצה. חשוב ואף רצוי לא לקפח ולגרום לכל הצדדים להיות מרוצים בהתאם לעבודתם, מסירותם וחריצותם. הלקוח קובע אינדבידואלית מה גובה התשר אותו יעניק למוביל ועפי’ זה נקבע המדד הרצוי.

Call Now Button