מעוניינים באחד משירותינו?
חייגו 074-708-70-87
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

העברת דירות

האם מעבר דירה חייב להיות קשה? התשובה היא בהחלט לא! שירותי העברת דירות מקצועיים מאפשרים לכם להינות ממעבר יעיל ומסודר הכולל אריזת הציוד, פירוק של כל הרהיטים באופן מקצועי, הרכבת רהיטים בדירה החדשה והעברת התכולה של הדירה בצורה בטוחה וזהירה. חברה מקצועית המתמחה במעבר של דירות, מביאה אליכם את כל השירותים החיוניים למעבר קל לדירה החדשה החוסך מכם את כל עבודת ההכנה למעבר. עבודת ההכנה למעבר לדירה החדשה תהיה קלה הרבה יותר עם שירותי חברת הובלות מקצועית.

שירותי העברת דירות כולל אריזה

כאשר אנחנו צריכים לעבור דירה, אחת הפעולות שלוקחות הכי הרבה זמן בכל המעבר היא עבודת האריזה של הציוד הנמצא בבית. את עבודת האריזה אתם יכולים לתת לאנשי מקצוע לבצע ולחסוך מכם עבודה רבה. בנוסף, צוות חברת ההובלות יבצע עבורכם עבודת עיטוף מקצועית אשר תשמור על כל הציוד שלכם ובעיקר הציוד העדין והשביר בצורה אופטימלית בכדי לשמור עליו לאורך כל שלבי המעבר לדירה החדשה.פירוק רהיטים ועיטוף לפני מעבר

בנוסף לעיטוף המקצועי המתבצע עם חומרי גלם איכותיים, פעולה נוספת החשובה ביותר למעבר מקצועי ובטוח של תכולה היא פעולת פירוק הרהיטים בבית! גם את פירוק הרהיטים שלכם יבצע צוות מקצועי של חברת ההובלות. כאשר התכולה תגיע לדירה החדשה שלכם, צוות החברה יבצע עבורכם את מלאכת הרכבת הרהיטים בדירה החדשה בצורה המקצועית ביותר ואתם תוכלו לקבל את הרהיטים שלכם בדירה החדשה ללא פגע ולאחר שהם נשתמרו בצורה מושלמת, מפורקים וארוזים במשאית של חברת ההובלות.

ביטוח תכולה בהעברת דירה

צוות חברת הובלות מקצועית יספק לכם את השירות הטוב ביותר לאריזה, עיטוף והובלה. במידה ויהיו תקלות הקשורות לתכולה שלכם מכל סיבה, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש ביטוח תכולה בזמן העברת הדירה ולאורך כל שלבי המעבר מהדירה הישנה לחדשה. ביטוח התכולה הוא חשוב לכל מעבר, גם למעבר של דירות קטנות ובעיקר הובלה של רהיטים יקרים ומוצרים שבירים בעלי ערך. בחיפוש אחר חברה מקצועית להעברת דירות, אסור להתפשר! לכן, ביטוח תכולה הוא חובה עבור כל חברת הובלות מקצועית המספקת שירות הובלה של דירות.

חברת הובלות בשפלה
שירותי אריזה במרכז

העברת דירה במחירים מעולים!

את המחירים הטובים ביותר שניתן למצוא היום להעברת דירה תוכלו למצוא בחברת צלף שירותי הובלות! חברת צלף שירותי הובלות מביאה איתה מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר עם צוות מובילים בעלי ניסיון של מאות העברות דירה בכל רחבי הארץ. שירותי חברת צלף שירותי הובלות כוללים בין היתר אריזה ועיטוף של כל התכולה שלכם, פירוק והרכבת הרהיטים, הובלה מקצועית עם משאיות גדולות ומרווחות, עמידה בזמנים אשר נקבעו מראש, הובלת התכולה שלכם עם מנוף הרמה במקרה הצורך וביטוח תכולה בזמן המעבר לדירה החדשה.

איך פונים לחברה להובלת דירה?

בכדי לפנות לחברת צלף שירותי הובלות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות ישירות לצוות החברה דרך הטלפון המופיע בראש האתר, או לחילופין למלא את הפרטים שלכם בטופס הרישום המופיע באתר. צוות חברת צלף שירותי הובלות יתן לכם מענה מקצועי ותמחור מדוייק לכל עבודת הובלה הנדרשת לכם.

העברת דירות עם חברת צלף שירותי הובלות

חברת צלף שירותי הובלות היא אחת החברות המקצועיות ביותר לשירותי הובלות מתקדמים ובאתר החברה תוכלו לראות המלצות של לקוחות מרוצים אשר נהנו משירותי האריזה וההובלה של החברה. אם אתם צריכים שירות מקצועי להעברה של דירות, צוות חברת צלף שירותי הובלות זמין עבורכם! התקשרו עכשיו לצוות החברה וקבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!

Call Now Button